Teknoloji

The Sims Seat Life by You Ertelendi: Daha Fazla Gelişimle Gelecek

Yıllardır oyun dünyasında adeta rakipsiz olan The Sims serisinin bu kez zorlu bir rakibi var. Paradox Interactive tarafından geliştirilen Life by You rakibi The Sims’in hayranları ilgiyle takip edilirken oyundan bir gecikme geldi.

Life by You’dan merakla beklediğimiz bir erteleme haberi var.

Paradox Interactive cephesinden yapılan açıklamada, oyunun 12 Eylül 2023’te erken erişim sürümüyle karşımıza çıkacağı söylendi. Ancak oyunun erken erişim çıkışı 6 ay gecikmeyle 5 Mart 2024’e ertelendi.

Peki bu gecikmenin sebebi nedir?

Daha önce The Sims ve Second Life gibi projelerde yer alan projenin başında bulunan Rod Humble, bu 6 aylık gecikmenin sebebini stüdyo topluluğu ve mod yapımcılarından gelen geri bildirimler doğrultusunda iyileştirmeler yapılması olarak açıkladı. Kısacası Life by You çıktığında en azından ilk göze batan eksikliklerden kurtulacak gibi görünüyor. Erken erişim döneminde oyuna ekleneceklerin arasında oyun içi görsellerin iyileştirilmesi, hata ayıklama, modlama araçlarının güncellenmesi ve arada farklı dillerin eklenmesi planları var.

Life by You’nun maliyeti ne kadar?

Erken erişim süreciyle 5 Mart 2024’te karşımıza çıkmaya hazırlanan Life by You, PC için çıkacak. Epic Games Store’da ülkemiz için 340 TL’den satışa sunulan oyunun Steam tarafında fiyatı ise şu an için belli değil.

dernekpazarihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu