Haber

Gündoğdu, Derince Wellness Park’ı inceledi

Genel Sekreter Gündoğdu, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında yapılan Derince Sağlıklı Yaşam Parkı’nda incelemelerde bulundu.

Kent genelinde birçok farklı alana yatırım yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, mevcut projeleri de hızla tamamlıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, yakında tamamlanacak olan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yanında 45 dönümlük alan üzerine kurulan Derince Sağlıklı Yaşam Parkı’nda incelemelerde bulundu.

 

İŞLER HAKKINDA DETAYLI BİLGİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kent genelindeki projelerini yakından takip eden Genel Sekreter Gündoğdu, bu kez Derince Sağlıklı Yaşam Parkı’nda incelemelerde bulundu. Parkın yakın zamanda tamamlanarak halkın ziyaretine açılacağını ve bölgenin çehresini değiştireceğini belirten Gündoğdu, Park ve Bahçeler Daire Başkanı Cenan Turan’dan parktaki çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı. Ayrıca Fen İşleri Daire Başkanı Ayşegül Yalçınkaya tarafından parkın çevresine yapılan yollar hakkında Genel Sekreter Gündoğdu’ya bilgi verildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberkumru.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu