Haber

Başkan Genç depremzedeleri ziyaret etti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçedeki eğitim kurumlarının yurt ve otellerinde kalan depremzedeleri ziyaret etti.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde yıkıma yol açan 2 depremin ardından Döşemealtı’na yerleşen depremzedelerle bir araya gelen Önder Genç, “Türkiye ile büyük yıkıma neden olan depremden etkilenen kardeşlerimizin yanındayız. Tüm imkanlarımızla ilçemize gelen depremzedelerin bu zorlu süreci atlatmaları için her türlü desteği veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz” dedi. İsmail Yüksek, Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yanar, CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Reşit Doğan ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Çocuklara oyuncaklar dağıtıldı

İlk olarak Bilim Üniversitesi öğrenci yurdunda kalan depremzedelerle gündeme gelen Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, yakınlarını kaybedenlere başsağlığı dileyerek geçmiş olsun diledi. Herkesle tek tek ilgilenen Önder Genç, çocuklara da oyuncak dağıttı. Lider Genç daha sonra Şehit Volkan Canöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Kur’an kursu yurdunda kalan depremzedeler ile Uygulama Oteli’nde kalan depremzedeleri ziyaret etti. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu